Czas na Puchar Polski!

Dzisiaj zaczynamy naszą przygodę z pucharami - w II rundzie Pucharu Polski zmierzymi się w meczu wyjazdowym z zespołem Świtu Warszawa. Mimo, że nasz sztab szkoleniowy nie będzie mógł skorzystać z kilku zawodników m.in. pauzujących w tych rozgrywkach za kartki z poprzedniej edycji: Macieja Glauberta, Cezarego Wróbla i Piotra Leśniewicza oraz nadal kontuzjowanych Mateusza Kosowskiego i Pawła Śliwaka. to traktujemy te rozgrywki niezmiernie poważnie i zamierzamy ten mecz wygrać. Wszak rozgrywki te to najkrótsza droga do Ligi Europy! Serdecznie zapraszamy kibiców, środa godzina 17.00 boisko w Warszawie przy ulicy Oświatowej 12.

Nasza przygoda z pucharami nie trwała zbyt długo - przegraliśmy na wyjeździe ze Świtem 0-1 (0-0). Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kot - Glaubert, Cichmiński, Orzechowski, Smoliński,Tarnowski, Kędzior, Cimochowski, Matusiak, Kaczorek, Polniak.