Karuzela TRANSFEROWA zakończona?

Okres transferowy sezonu 2015/2016 był w naszym klubie wyjątkowo gorący. Poniżej przedstawiamy listę zawodników, którzy odeszli z naszego klubu oraz nowe twarze w naszej szerokiej kadrze:

ODESZLI:
1. Paweł Borkowski (rozpoczyna pracę trenerską)
2. Kamil Grochowalski (LKS Chlebnia)
3. Marcin Papierz (koniec kariery)
4.Marcin Pawłowski (zawieszenie kariery).

PRZYSZLI:
1. Karol Jachymczyk - bramkarz (wypożyczenie). Wcześniej - LKS ORLĘTA KIELCE.
2. Kazimierz Robert Kędzior - obrońca (transfer definitywny). Wcześniej - UKS KAMIONEK WARSZAWA.
3. Lasota Daniel - obrońca (transfer definitywny). Wcześniej - WOLNY ZAWODNIK.
4.Leśniewicz Piotr - pomocnik (transfer definitywny). Wcześniej - HUTNIK WARSZAWA.
5. Mendy Lawrence - pomocnik (transfer definitywny). Wcześniej - WOLNY ZAWODNIK.
6. Przemysław Sasin - pomocnik (transfer definitywny). Wolny zawodnik, wcześniej LEGION WARSZAWA.
7. Paweł Tarnowski - pomocnik (transfer definitywny). Wcześniej - HUTNIK WARSZAWA.
8. Adrian Adamczyk -pomocnik/napastnik (transfer definitywny). Wcześniej - WOLNY ZAWODNIK
9.Mariusz Kapsa - obrońca/pomocnik (transfer definitywny). Wcześniej - KOSA KONSTANCIN
10. Kamil Salomończyk - pomocnik (transfer definitywny). Wcześniej - AGRYKOLA WARSZAWA

11. Mateusz Szarpak - obrońca/pomocnik (transfer definitywny). Wolny zawodnik, wcześniej AGAPE BIAŁOŁĘKA.

I jeszcze trasfer LAST MINUTE:

12. Jakub Polniak (transfer definitywny). Wcześniej - Huragan Wołomin.

Zawodnikom którzy opuszczają naszą drużynę życzymy samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i ewentualnej dalszej przygodzie z piłką nożną. Natomiast nowych zawodników serdecznie witamy na pokładzie i mamy nadzieję, że wniesiecie dużo nowej jakości do naszej gry i przyczynicie się do naszych zwycięstw! GROM!

Powiązana galeria: